Profesjonalne usługi stolarskie dla firm i klientów indywidualnych

Firma

Produkcja frontów meblowych, elementów dekoracyjnych i maskownic

MISTRZOWSKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Precyzja, trwałość i niezawodność – najwyższy standard wykonania produktów gwarantujemy za sprawą nowoczesnych rozwiązań technologicznych, ale też dzięki wiedzy wysokiej klasy specjalistów. Stale poszukujemy innowacji, doskonalimy umiejętności, a do produkcji wykorzystujemy tylko certyfikowane i atestowane surowce, pozyskane od renomowanych dostawców.

POTĘGA DOŚWIADCZENIA

Wieloletnia obecność na rynku i długa lista zadowolonych klientów sprawiły, że cieszymy się znakomitą opinią, zarówno jako solidny producent, jak i sprawdzony partner biznesowy.

Działając od lat rozumiemy reguły i potrzeby rynku, dlatego oprócz najwyższej jakości produktów gwarantujemy możliwość wypracowania korzystnych warunków współpracy. Konkurencyjne ceny, rabaty, indywidualne negocjacje – elastycznie dostosowujemy się do oczekiwań naszych partnerów w biznesie.

NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA, TECHNOLOGIA I DESIGN

Każdy z nas szuka piękna w codzienności, ale rozumie je inaczej. Dlatego od lat rozwijamy naszą ofertę frontów meblowych o wszelkie nowinki, odpowiadając na zmieniające się trendy i potrzeby klientów. Dynamiczny rozwój frmy, silną pozycję na rynku oraz różnorodność produkcji zawdzięczamy znakomitej kadrze, wspartej przez rozbudowany park maszynowy i najnowocześniejsze technologie.

`

Działamy na terenie całego kraju

Obszarem naszej działalności jest nie tylko Radomsko oraz okoliczne miejscowości Łódź, Częstochowa, Piotrków Trybunalski czy też Katowice ale również teren całego kraju.

Operujemy w całej Polsce i Europie

Białystok Bydgoszcz Gdańsk Katowice Kielce Kraków Lublin Łódź Olsztyn Opole Poznań Rzeszów Szczecin Warszawa Wrocław Zielona Góra

Doskonała lokalizacja

Mieścimy się w centralnej Polsce, tuż przy węźle na autostradę A1 na terenie ŁSSE - Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna