Profesjonalne usługi stolarskie dla firm i klientów indywidualnych

Laminowanie i fornirowanie płyt meblowych / stolarskich

Produkcja frontów meblowych, elementów dekoracyjnych i maskownic

W ofercie naszej firmy posiadamy usługi laminowania i fornirowania. Wykorzystując w pełni nowoczesny park maszynowy możemy nakleić fornir, obłóg oraz laminat HPL na dowolną płytę z stolarską, a także płytę ognioodporną. Nietypowe aranżacje z widocznymi elementami wymagającymi dwustronnego laminowania, wykonujemy przy użyciu prasy hydraulicznej. Ogromną zaletą tego materiału jest jego wysoka trwałość i odporność termiczna. Jest to bardzo ważne szczególnie w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności.

Okleina naturalna, czyli fornir to szlachetna alternatywa dla frontów wykonanych z litego drewna. Fornir tworzą cienkie płaty drewna, które zostały ścięte z pnia za pomocą skrawania obwodowego, mimośrodowego lub płaskiego. Główną zaletą frontów oklejonych fornirem, czyli frontów fornirowanych jest ich wytrzymałość oraz naturalny charakter. Fornirować możemy różnego rodzaju płyty drewnopochodne: sklejki, płyty stolarskie, płyty wiórowe, MDF. Dzięki oryginalnemu, naturalnemu wzorowi drewna i starannie wykończonej powierzchnia tworzymy meble o wysokich walorach estetycznych.

Oferujemy pełną kolekcję fornirów i obłogów naturalnych krajowych oraz egzotycznych. W sprzedaży mamy również forniry modyfikowane. Współpracujemy z producentami i dystrybutorami z Polski i za granicy (między innymi Alpi, California Trading, i inni).

Dzięki profesjonalnej jakości usług, laminujemy każdy element laminatem HPL, a w elementach nośnych lub blatach stosujemy laminaty przeciwprężne, dzięki czemu produkt końcowy nie będzie się wyginał.

Produkujemy dedykowane sklejki fornirowane i laminowane do produkcji kamperów, łodzi, oraz drzwi, używając dowolnych sklejek i fornirów czy laminatów.

W naszej kolekcji można znaleźć dekory HPL z firm tj. Abet, Kronospan, Egger, Swiss Krono, Pfleiderer, Laminart, Formica i innych.

`

Działamy na terenie całego kraju

Obszarem naszej działalności jest nie tylko Radomsko oraz okoliczne miejscowości Łódź, Częstochowa, Piotrków Trybunalski czy też Katowice ale również teren całego kraju.

Operujemy w całej Polsce i Europie

Białystok Bydgoszcz Gdańsk Katowice Kielce Kraków Lublin Łódź Olsztyn Opole Poznań Rzeszów Szczecin Warszawa Wrocław Zielona Góra

Doskonała lokalizacja

Mieścimy się w centralnej Polsce, tuż przy węźle na autostradę A1 na terenie ŁSSE - Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna